Doprava

1. Osobní převzetí

Osobní vyzvednutí se vám vyplatí zdaleka nejvíc. Je totiž u nás zcela zdarma.

Stačí při objednávce nastavit jako dopravu osobní vyzvednutí, zvolit jakoukoliv platební metodu a poté co vám dáme vědět, si pro zboží můžete přijet k nám na prodejnu na adrese:

Kravaře,

Novodvorská 310/13,

747 21

Otvírací dobu a adresu najdete zde. Mapu s odkazem na Google mapy najdete na stránce O nás.

Při koupi kola vám jej automaticky zdarma seřídíme.

Doba přípravy je maximálně 3 pracovní dny.

2. PPL - Soukromý balík

Při volbě soukromého balíku služby PPL zaplatíte za dopravu 299,-Kč. Více kol bohužel nelze poslat v jednom balíku, to znamená, že za každé další kolo (druhé, třetí...) zaplatíte dalších 299,-Kč. Zboží vám bude odesláno v nejkratším možném čase až na vaši adresu.

Při koupi kola vám kolo bude odesláno z 80% složené a seřízené. Před prvním použitím však vyžaduje odborný zásah - doporučejeme profesionální cykloservis. Montáž zdarma provádíme pouze při vyzvednutí na prodejně.

Doba doručení je 3 - 7 dní.

 

Platba

1. Převod na bankovní účet

Pokud zvolíte, že chcete platit bankovním převodem, tak se po potvrzení objednávky zobrazí/pošleme vám emailem informace o bankovním spojení. Nezapomeňte uvést jako variabilní symbol číslo vaší objednávky (zjistíte v emailu). Bankovní převod může trvat až dva dny a doba doručení (v odstavcích nahoře) se počítá až po přijetí platby na náš účet.

 2. Zaplatit v hotovosti / dobírkou

Platba v hotovosti/dobírkou znamená, že zaplatíte až při převzetí zboží v naší kamenné prodejně nebo kurýrovi služby PPL (na prodejně lze zaplatit i kartou). Objednávka není zdržena o čekání na platbu předem.

3. Platba platební kartou nebo účtem PayPal 

Další možností je využít služby PayPal, přes kterou můžete platit svou platební kartou (pokud s ní můžete platit přes internet) nebo, pokud máte účet PayPal, se přihlásíte na jejich účet a jednoduše potvrdíte předpřipravený formulář.

Budete přesměrováni na oficiální zabezpečenou stránku PayPal.com kde budete vyzváni k přihlášení k účtu. (Bohužel, stránka nemá český překlad.) Pokud nemáte účet, tak nevadí: Zvolíte možnost "Pay with my credit or debit card", do pole "Card number" zadáte číslo své karty, do "Expiration date" opíšete expiraci vaší karty (kdy vyprší, například 01/15) a do pole "CSC" opíšete 3-číselný kód, který je na zadní straně vaší karty. Nakonec dole potvrdíte platbu tlačítkem "Continue".

Plaba přes PayPal je bezpečná, využívaná denně tisícovkami lidí z celého světa a platba proběhne okamžitě, tudíž můžeme jednat ihned a zkrátit tak dobu doručení/připravení.

 


Přihlásit přes

  • Přihlásit přes sociální síť

Slevy

» Všechny slevy

Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:+420606713763

Kontakt na naši zákaznickou linku

Odběr novinek